Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu?

Zależy ci na tym, aby olśniewać białym uśmiechem? Gdy jednak pije się codziennie kawę, herbatę, wino, pali papierosy, nie jest to takie proste. Dlatego w pogoni za pięknymi zębami nie tylko warto chodzić regularnie do lekarza specjalisty, ale też zadbać o wybielanie.

Dzisiaj do dyspozycji ma się naprawdę dużo różnych rozwiązań w tej dziedzinie – wybielanie zębów nie jest też trudne i można zająć się wszystkim w domu, nie musząc chodzić do gabinetów stomatologicznych. Skuteczne domowe wybielanie zębów dostępne jest miedzy innymi dzięki iBright. To wyjątkowy zestaw, który pozwala na rozjaśnienie zębów nawet o 15 odcieni!

Najskuteczniejszy system nakładek

W sprzedaży można znaleźć różne preparaty przeznaczone do wybielania zębów. Nie wszystkie jednak są skuteczne, czasem na efekty trzeba czekać bardzo długo i okupione jest to nadwrażliwością zębów, innym razem, szczególnie jeśli wybrało się na wybielanie zębów paski na nie naklejane, substancja wybielająca nie przylega tak szczelnie do łuku zębowego i nie daje dobrych rezultatów.

Dlatego w takim przypadku najlepiej wybrać nakładki. Jak one działają? Ich największą zaletą jest to, że można je idealnie dopasować do kształtu łuku zębowego. Nakładki w iBright wykonane są z elastycznego materiału i perfekcyjnie dopasowują się do szczęki i żuchwy pacjenta. Nie trzeba jednocześnie w celu wykonania nakładek udawać się do stomatologa, ale można przygotować je w domu – to bardzo proste!

Efektywnie i łagodnie

Za bielsze zęby z systemem iBright odpowiedzialne są nie tylko nakładki, ale również specjalny żel, którymi się je wypełnia. To właśnie on zapewnia bardzo szybki efekt wybielenia. To 60% hydrogen peroxide, czyli nadtlenek wodoru – nieorganiczny związek, jedna z reaktywnych form tlenu, która znana jest ze swoich właściwości wybielających. W iBright zastosowano gęsty żel, który potrafi dostać się w każdą szczelinę łuku zębowego, zatem cały będzie dokładnie otoczony warstwą nadtlenku wodoru.
Żel ten został wyprodukowany na bazie wody i posiada naturalne pH, dzięki czemu jest delikatny dla zębów i dziąseł, nie powodując ich podrażnień. Za eliminację nadwrażliwości zębów odpowiedzialny jest także zastosowany w iBright azotan potasu. Żel jest bezpieczny dla szkliwa, więc nie musisz obawiać się o to, że po zakończeniu wybielania zęby będą osłabione i narażone na uszkodzenia!

Regularne, codzienne używanie systemu iBright już po 5 dniach da rezultaty i zęby będą mogły być znacznie bielsze niż przed rozpoczęciem kuracji. Warto robić zdjęcia, aby się o tym przekonać na swoim przykładzie! Jedno opakowanie iBright wystarcza na 7 dni stosowania. Większość osób jest zadowolona po tygodniowej kuracji z odcienia zębów, ale w niektórych przypadkach konieczne jest przedłużanie wybielania.

Rezultaty są widoczne przez długi czas, lecz trzeba pamiętać o tym, że nie są trwałe i są uzależnione od tego, jaką ma się dietę – kawa, herbata, wino, palenie papierosów wpływają na powstawanie przebarwień na zębach, więc dla zachowania jak najbardziej białego ich odcienia warto je ograniczyć!